O nás

„… psal se rok 1994 a my se v našich dvaceti a dvaadvaceti letech rozhodli chopit šance a spolu s naším synem v kočárku jsme v pronajatém bytě v německém Regensburgu začali žít tak trochu jiný život. Víkendy jsme trávili doma v České republice a v týdnu jsme pronikali do tajů sítotisku a tamponu v místní tiskárně s minimálními znalostmi jazyka a po večerech poznávali život v kapitalismu (viz definice, která se učila na školách do roku 1989). Na podzim téhož roku jsme připnuli na stůl doma v garáži dva klipy na upínání sít a vyřídili živnosťák. Přišli zaměstnanci, nové výrobní prostory, nové technické zázemí a v neposlední řadě i zákazníci. Naše podnikání se v průběhu následujících let měnilo spolu s trendy v oboru. Měnila se i struktura a právní forma. Profesně jsme dospěli …”

Od prvního okamžiku, kdy ráno otevřeme oči, jsme obklopeni stovkami nabídek toho zaručeně nej. Jak ale vybrat tu, která nám naše požadavky zjednoduší, zpříjemní, zlevní či pomůže vyřešit. Žijeme v době, která je vnímána jako období rychlých změn a nastavování nových standardů a procesů v oboru nejen polygrafie. V období lepšího hospodaření s finančními prostředky a čím dál dražším časem. V dnešní uspěchané době musí zákazník často navštívit či obvolat několik agentur, reklamních společností nebo provozů k vyřízení a realizaci svých zakázek. To nás přimělo k významné změně obchodního myšlení. Uvědomujeme si, že naše služby jsou subprodukt, jehož termín dodání zásadně ovlivňuje Vaše plánování. Skupina SVRP vstoupila do tohoto konkurenčního a dynamicky se vyvíjejícího světa s cílem zredukovat přílišnou logistickou a časovou náročnost při realizaci dílčích zakázek v reklamním a propagačním průmyslu při zachování té nejnižší garantované ceny na trhu. Jednotlivé provozy se díky nejmodernějším digitálním technologiím řadí mezi inovativní, dynamické a trendy nastavující společnosti, které jsou zárukou dalšího rozvoje a zodpovědného přístupu k zákazníkovi.

Věříme, že naše dlouholeté zkušenosti v polygrafickém průmyslu Vás mohou v dobrém překvapit. Pokud Vás zajímá úspora nákladů a lepší časová flexibilita, rádi si s Vámi domluvíme osobní schůzku, představíme Vám nejmodernější digitální technologie a naše služby, představíme a seznámíme Vás s vývojem a novými trendy v oblasti průmyslové polygrafie. Vyzkoušejte si nás nezávaznou poptávkou a využijte možnost garance nejnižší ceny.

„Nechte obíhat zboží a data .... Neběhejte Vy!”

Děkujeme za Váš čas při čtení těchto řádků a věříme, že budeme moci být součástí Vašeho úspěšného podnikání.

HALTER VALLEY s.r.o.
č.ev. 1, 334 43 Dnešice
IČ: 26386348 | DIČ: CZ26386348
TRANSFEROVÝ TISK >
SÍTOTISK >
DIGITÁLNÍ POTISK TEXTILU >
LASEROVÁ TECHNOLOGIE >
VELKOFORMÁTOVÝ DIGITÁLNÍ TISK >
VÝŠIVKY A TKANÉ ETIKETY >
POSILOVÁNÍ ZNAČKY >
TAMPONOVÝ TISK >
MALONÁKLADOVÝ A OFSETOVÝ TISK >
OSTATNÍ POLYGRAFICKÉ SLUŽBY >
DTP SLUŽBY >
PRODEJ TEXTILU A REKLAMNÍHO ZBOŽÍ >
Copyright ® 2016 - 2024 HALTER VALLEY s.r.o.