menu.jpg,

S point

V dnešní uspěchané době, kdy času není nazbyt, musí zákazník navštívit, objet či obvolat často několik agentur, reklamních společností nebo provozů k vyřízení a realizaci svých zakázek. S point je projekt, jehož cílem je zredukovat přílišnou logistickou a časovou náročnost při realizaci zakázek v reklamním a propagačním průmyslu.

Nestíháte , ale potřebujete zajistit potisk, reklamu, propagaci ?
Nechte obíhat zboží a data.... neběhejte Vy.
Vyřešte si své požadavky v pohodlí
své kanceláře či domova prostřednictvím internetu.

S point je asistované místo zadávání nebo vyzvednutí všech zakázek spojených s reklamní či propagační činností. Umožňuje přímou komunikaci s příslušnými provozy výrobce reklam a propagace prostřednictvím jednoho místa tak, aby „obíhala data a zboží a ne zákazník“.

Cílem projektu S point je vytvořit garantovanou službu pro kontakt a komunikaci prostřednictvím jednoho universálního místa co nejblíže k zákazníkovi.

Garantem projektu je Sdružení výrobců reklam a propagace, které sdružuje reklamu, tedy polygrafický průmysl v celek s více jak 25 letou zkušeností. V první fázi je snaha o obsazení těmito asistovanými místy S point každého většího oblastního města v Západočeském kraji. Aktualizovaná mapa asistovaných míst.

S point přináší značné ulehčení komunikace konečného zákazníka s výrobcem. V konečné fázi projektu tak může zákazník své požadavky vyřizovat v pohodlí své kanceláře či domova prostřednictvím internetu. V duchu hesla „ v jednoduchosti je síla” minimalizuje S point papírování a čas zákazníka.

Jste agentura nebo chcete zprostředkovávat službu S point pro další zákazníky? Kontaktujte nás a využijte balíček určený právě Vám.

ruka.png,
loga