menu.jpg,
branding

Tak jako u pořekadla „halíře dělají talíře” platí to samé u drobných služeb, které se zdají být zdánlivě bezvýznamné. V kontextu kompletních služeb v polygrafii všeobecně jsou však nepostradatelné. Přestože jsou předurčeny spíše pro zakázky menšího rozsahu či kusové množství, leckdy jsou důležité i jako doplněk zakázek velkých.

rezana

Řezaná reklama.
Řezaná grafika nabízí k aplikaci samolepící motivy řezané do tvarů, písmen i ornamentů. Barevné folie mají širokou škálu odstínů, zářivé barvy, reflexní, prosvětlitelné, nebo například imitace Carbonu, zrcadla či pískovaného skla. Hodí se pro polepy aut, výloh a spousty dalších aplikací.

svetelna

Světelná reklama.
Reklama ve formě světelných panelů. Ty mohou být jednostranné nebo oboustranné (světelné výstrže a praporce) Mnohem zajímavější jsou neonové nápisy a loga, nebo výroba jednotlivých písmen. Vše prosvětlené nebo podsvícené neonovou trubicí či LED diodami.

vazba

Drátěná vazba a vlastní kalendáře.
Drátěná vazba je nejrozšířenějším způsobem ruční tvorby dokumentů. Je praktická, jednoduchá a levná. Drátěné hřbety se používají na vazbu reprezentativních dokumentů, brožur a kalendářů samostatně nebo v kombinaci s krycími fóliemi a deskami. Platí, že drát je luxusnější než plast.

plexi

Výrobky z ohýbaného plexi a plastů
Umístěním termoplastu nad topnou strunu a vystavením působení tepla po určitou dobu dojde k lokálnímu změknutí materiálu, který se dá nepatrnou silou tvarovat. Ohýbáme plexisklo a ostatní termoplasty do všech tvarů a rádiusů, a to jak pro technické, tak i dekorativní účely.

3d

3D nápisy a loga
Zviditelnění plastickým nápisem nebo logem je výrazné odlišení se od šedého průměru plastové cedule. Spolu se světelnými efekty tvoří působivou propagaci. Používané materiály jako plast, extrudovaný polystyrén, dibond, plexi, dřevo a jiné, umožňují popustit uzdu fantazie.

ruka
slogan.png,
loga